Buradasınız
Home > Güncel > Sürüş İzlenimi Nissan X-Trail 1.6 dCi 130 HP CVT

Sürüş İzlenimi Nissan X-Trail 1.6 dCi 130 HP CVT

Nissan X-Trail

CARMEDYA.COM – Bu ay Carmedya’da kadın gözüyle otomobil izlenimlerini paylaşmaya başlayan Şebnem Doğan’ın Nissan X-Trail 1.6 dCi 130 HP CVT yorumu Carmedya YouTube kanalında. Beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın… Keyifli seyirler!

Sürüş İzlenimi Nissan X-Trail 1.6 dCi 130 HP CVT

1991 yılında, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin kapısından öğrenci olarak girdiğimde, ilk tanıştığım kişi Önder Canözer’di! İkimiz de hayata eğlenceli tarafından bakarız. İşte bu yüzden; önce okul arkadaşı, sonra dost olduk. Yıllardır medyanın farklı alanlarında çalışıyoruz.

Nissan X-Trail

Bu kez, ne mutlu ki yolumuz, onun kurduğu ve yıllardır büyük emek verdiği Türkiye’nin en eski dijital otomobil dergilerinden Carmedya’da kesişti. Kadın gözüyle dergiye bir şeyler yapsak dediğimde, sayfalarını hiç düşünmeden bana ve dolayısıyla siz kadınlara açtı! Böylece otomobillere notumuzu kadın gözüyle vereceğimiz bu sayfadaki maceramız Nissan X-Trail ile başladı!

 

Köşemin ilk konuğu makyaj geçirerek güncellenen Nissan X-Trail’in 1.6 dCi motor ve Platinum Skypack donanımlına sahip versiyonu oldu. İddialı dış görünüşü ve özellikle kırmızı rengiyle araç daha ilk bakışta bende pozitif bir ilk izlenim bıraktı. Genelde otomobil satın alırken renk tercihini maalesef ki, siyah, beyaz, gümüş vb. renklerden yana yapıyoruz. Kişisel zevkimizi yansıtan çeşitlilikten uzak duruyoruz. İyi ama neden? Sanırım satışı daha kolay renkler olmasından kaynaklanıyor. Eşim bana ilk otomobilim olarak siyah bir Peugeot hediye etmişti. Haftada 2 kez  yıkamaya götürmek gerekiyor diye ikinci aracı alırken, daha az toz gösteren bir renk olan gümüş renkte karar kıldık. Neyse ki artık doğa düşkünü bir aile olarak, çizgimizi yansıtan, yeşil ve özgür renkli bir aracımız var. En azından biz doğru yolu bulduk.

 

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı