Buradasınız
Home > Güncel > Otomerkezi.net büyümeye devam ediyor

Otomerkezi.net büyümeye devam ediyor

CARMEDYA.COM – Türkiye’nin ikinci el araç pazarında hizmet veren Otomerkezi.net, bayi ağını genişletmeye devam ediyor.

2020 yılında ülke çapında bayi ağını genişletme hedefiyle yola çıkan Otomerkezi.net, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda da hizmet vermeye başladı.

Silivri’de 40 adet, Yenibosna bayisinde ise 60 adet araç kapasitesine sahip olan Otomerkezi.net, hizmet noktası sayısını 15’e ulaştırmış oldu. Yıl sonuna kadar bayi sayısını 30 adete çıkarmayı hedefleyen Otomerkezi.net, hali hazırda Online İletişim Sistemi sayesinde, internet üzerinden araç satın almayı düşünenleri tek tıkla otomobil sahibi yapabiliyor.

otomerkezi.net web adresinde detaylı olarak sergilenen araçlar, satın alma işleminin ardından ücretsiz yapılan expertiz ve kapsamlı sterilizasyon sonrasında kapıya kadar aynı gün içinde teslim ediliyor. Ayrıca herhangi bir sebep dolayısıyla memnun kalmayan müşteriler, 48 saat içinde aracı iade edebiliyor. Online ortamda satın alınan araçlar için, 1 yıl satış sonrası garantisi hediye ediliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı