Buradasınız
Home > Güncel > Michelin’den yeni yaz lastiği Agilis 3’ü satışa sundu

Michelin’den yeni yaz lastiği Agilis 3’ü satışa sundu

CARMEDYA.COM – Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Michelin Agilis CrossClimate lastiğinden sonra, hafif ticari araçlar için ürün yelpazesini genişleten Michelin, Agilis 3’ü satışa sundu.

Önceki modellerden 1 ila 1,7 kilogram arasında daha hafif olan Agilis 3 serisi, böylelikle hammadde ve kaynakların daha verimli kullanılmasıyla emisyonların azaltılmasını amaçlıyor.

Kamyon lastiği teknolojisi hafif ticaride
Yenilikçi kauçuk bileşenin yanı sıra derin ve U biçimli kanallara da sahip olan Agilis 3, kamyon lastikleri için geliştirilen ve ilk kez hafif ticari araç lastiğinde kullanılan aşınmaya karşı dirençli kauçuk bileşen ve lastik sırtına taş sıkışmasını engelleyen patentli teknolojiye sahip.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı