Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Türk’ten kamyonlar için servis kampanyası

Mercedes-Benz Türk’ten kamyonlar için servis kampanyası

CARMEDYA.COM – Mercedes-Benz Türk, yeni kampanya kapsamında “TruckParts” ürünleri ile doğru parçaları uygun fiyatlarla sunuyor.

Mercedes-Benz standartlarına göre belirlenmiş, test edilmiş ve onaylanmış olan TruckParts ürünleri, alternatif malzemeler kullanılarak, güvenlikten asla taviz verilmeden üretiliyor. Bu ürünler, mümkün olan en iyi fiyatlar ile Mercedes-Benz’in kalite ve garantisini sağlıyor.

TruckParts kapsamında öncelikli olarak fren balataları ile ön ve arka fren diskleri müşterilere sunuluyor. TruckParts’ın fren balataları, Mercedes-Benz orijinal fren balatalarına ekonomik bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. TruckParts fren diskleri ise kinetik enerjiyi hızla azaltarak, uzun bir hizmet ömrü garanti ediyor.

TruckParts’ı tercih edenlere özel fiyatlar

TruckParts parçaları için Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelenler, fren grubu değişimi dışında özel fiyatlı bakım paketlerinden de yararlanabiliyorlar. İşçilik dahil “Bakım + fren balatası”, “Bakım + fren balatası + ön fren diskleri” ve “Bakım + fren balatası + arka fren diskleri”nden oluşturulan bakım setleri, cazip fiyatlarla kampanyaya katılan Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde sunuluyor.

Garantisi biten araçlara özel kampanya

Mercedes-Benz Türk, geçtiğimiz dönemlerde müşterilerine sunmuş olduğu bakım kampanyasına, müşterilerden gelen yoğun talebe istinaden, Nisan ayı itibariyle yeniden başladı. Araç parkında bulunan yaşlı araçlara yönelik hazırlanan bu kampanyadan OM457 ve OM501 motora sahip, Axor ve Actros kullanıcıları faydalanabiliyor. Orijinal yedek parça ve yetkili servis deneyiminin uygun fiyatlarla sunulduğu bu kampanya ile, 5 filtre ve motor yağı değişimi, yetkili servislerde işçilik ve KDV dahil olarak 2 bin 450 TL’ye yaptırılabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı