Buradasınız
Home > Güncel > Vespa’nın yeni satış noktası Ankara’da hizmete girdi

Vespa’nın yeni satış noktası Ankara’da hizmete girdi

CARMEDYA.COM – Doğan Trend’in temsil ettiği İtalyan Vespa, Ankara-Söğütözü’nde kapılarını açan Doğan Trend Otomobilite’de motosiklet tutkunlarıyla buluşmaya başladı.

Vespa’nın en yeni modellerinin sergilendiği 201 metrekarelik showroom’a ek olarak, kapsamlı servis hizmetleri ve çok sayıdaki aksesuar seçenekleri de bu yeni merkez kapsamında müşteriler ile buluşuyor.

Doğan Trend Motosikletten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emre Acar, “Dünyaya scooter akımını yayan efsane marka Vespa’nın, Türkiye’deki etkinliğini artırmak için yatırımlarımızı ‘gaz kesmeden’ sürdürüyoruz. Ankara’daki Vespa tutkunlarına yönelik yeni merkezimiz ile satış ve servise ek olarak, marka tutkunları için bir buluşma noktasını da oluşturuyoruz. Hem mevcut Vespa kullanıcılarını hem de marka meraklılarını Ankara Söğütözü’ndeki 3’üncü hizmet noktamız Doğan Trend Otomobilite’de araçlarımızı yakından incelemeye davet ediyoruz” dedi.

Scooter akımının öncüsü Vespa, en yeni teknolojiler ile ikonik tasarımı birleştiriyor. Sürekli geliştirilen, kendine has kişiliği ve estetik çekiciliğiyle Vespa GTS, geliştirilmiş süspansiyon ve disk frenlerle donatılmış 12 inç jantlarıyla her yolculuğu özel kılıyor. Klasik, Süper, Supersport ve Supertech temalarında 14 farklı renk seçeneğinin sunulduğu Vespa GTS, 125 ve 300 cc’lik motor opsiyonları ve çok sayıda aksesuarıyla bir kültürün parçası olanlara sesleniyor.

Vespa’nın en yeni modellerinden Justin Bieber X Vespa, Primavera ve Sprint gibi içten yanmalı motor seçenekleri de yeni merkezde yakından incelenebiliyor. Vespa’nın elektrikli bir kalbe sahip çağdaş bir sanat eseri olan Elettrica modeli, Elettrica ve Elettrica Red olarak iki versiyonda 45 ve 70 km/s’ye ulaşabilen seçenekleriyle elektrikli mobilitedeki Vespa temsilcisi olarak dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı