Buradasınız
Home > Güncel > Peugeot’dan yılın son kampanyası

Peugeot’dan yılın son kampanyası

CARMEDYA.COM – Peugeot Türkiye, Aralık ayında binek ve ticari araç ürün yelpazesi için özel kredi imkanlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Yıl boyunca sunduğu avantajlı alım fırsatlarını yılın son ayında da devam ettiren marka, 208’de sıfır faizli kredi seçeneğini ay boyunca sunuyor. SUV 2008, 60 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli seçenekle tercih edilebiliyor.
SUV 5008’de ise 100 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli kredi avantajı sağlanıyor. Peugeot aynı kredi oranını 508 için de müşterilerine aynı avantajlarla sunuyor.

Yeni nesil motorlara sahip Rifter, 80 bin TL için 15 ay vadeli sıfır faizli krediyle birlikte tercih edilebiliyor. Peugeot’nun tüm diğer ticari araç modelleri ise, ister 15 ay yüzde 0,99 ister 12 ay sıfır faizli kredi seçeneğiyle destekleniyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı