Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Şubat Sayısı Yayında

Carmedya Şubat Sayısı Yayında

Carmedya’nın tam 128 sayfalık Şubat sayısı yayına girdi.

Okurlarına her zaman en doğru ve zengin içeriği sunmayı amaçlayan CARMEDYA’nın 10. sayısında Renault’nun Latitude ve  Tata’nın Vista modellerinin lansmanlarından izlenimleri okuyabilirsiniz.

Dergimizin yeni sayısında otomotivin ve Mercedes-Benz’in 125 yıllık serüvenine de Tarihçe isimli özel bölümüzde yer verdik. Alman üretici ile görkemli bir geçmişe yolculuk yapabileceğiniz yeni sayımızda yedi farklı modelin sürüş izlenimini bulabilirsiniz.

Çok sayıda yeni model ve konsept otomobilin ilginizi çekeceğini umduğumuz CARMEDYA Şubat sayısında Hyundai ix55 3.0 V6, Volvo S80 D3, Nissan Micra 1.2 Passion, Citroen DS3 1.6 VTi BVA, Ford Kuga 2.0 TDCi AWD, Fiat Fiorino Trekking 1.3 Multijet 95 HP ve VW Caddy 1.6 TDi DSG modellerinin sürüş izlenimlerini çarpıcı fotoğraflar eşliğinde okuyabilirsiniz.

Carmedya’nın yaklaşan sezon öncesi Formula 1, MotoGP ve WRC’den haberlerin yer aldığı toplam 23 sayfalık motorsporları bölümünde aynı zamanda Dakar Rallisi ve IRC dünyasından da son haberleri bulabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

https://www.carmedya.com/carmedya_subat_2011.pdf.zip

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı