Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz’den şubat kampanyası

Mercedes-Benz’den şubat kampanyası

CARMEDYA.COM – Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ürün grubu için hazırladığı şubat ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2017-2018 model yılı İnşaat kamyon modelleri için şubat ayında geçerli olacak araç + kasko ve servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde 400 bin TL kredi tutarı, 36 ay vade, yüzde 0 faiz oranı avantajları sunuluyor.

Yine Aksaray üretimi 2018 model yılı Kargo/Hafif İnşaat kamyon modelleri için şubat ayında geçerli olacak araç + kasko ve servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler için 350 bin TL kredi tutarı, 36 ay vade, yüzde 0 faiz oranı imkanı sağlanıyor.

Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2020 model yılı çekici kamyon modelleri için ise şubat ayında geçerli olacak araç + kasko ve servis sözleşmesini kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler için 400 bin TL kredi tutarı, 36 ay vade, yüzde 0,75 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

Detaylar için HYPERLINK “http://www.mbfh.com.tr” www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı