Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz’den kasko yenileyene bagaj düzenleyici hediye

Mercedes-Benz’den kasko yenileyene bagaj düzenleyici hediye

CARMEDYA.COM -Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar yeni yıla az bir zaman kala müşterileri için özel bir kampanya başlattı.

Kampanya kapsamında poliçe yenilemelerinde Mercedes-Benz Kasko tercih edenlere çok amaçlı Mercedes-Benz logolu bagaj düzenleyici hediye edilecek.

01 Aralık 2021 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya, mevcut kaskosunu Mercedes-Benz Kasko poliçesi ile yenileyen veya ikinci el olarak aldığı Mercedes-Benz Hafif Ticari Aracı’na Mercedes-Benz Kasko poliçesi yaptıran tüm müşteriler için sunuluyor.

Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvurular için https://www.mercedes-benz.com.tr/vans/tr/services/aftersales-campaigns adresi ziyaret edilebilir veya 444 62 44 Mercedes-Benz İletişim hattını arayabilirsiniz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı