Buradasınız
Home > Güncel > Yamaha Motor Türkiye’de üst düzey atama

Yamaha Motor Türkiye’de üst düzey atama

CARMEDYA.COM – Yamaha Motor Türkiye’de 2016 yılından bu yana farklı departmanlarda görev aldıktan sonra Temmuz 2021’de Ülke Direktörü olan Hakan Kaya, 2023 yılı Ocak ayı itibari ile Genel Müdür olarak görevini sürdürmeye başladı.

İnsana, doğaya ve topluma temas edilen her noktada sürdürülebilirliği hedefleyerek çalıştıklarını ve bu alanda projeler yürüttüklerini belirten Hakan Kaya; “2050 Çevre Planı çerçevesinde üretim ve ticari odaklı tüm faaliyetlerinde karbon nötrlüğünü hedefliyoruz. Bu hedefe yönelik daha sessiz, karbon emisyonu daha düşük, yakıt tasarrufu yüksek, daha ekonomik ve düşük cc’li araçlar üretiyoruz. Yamaha olarak dünyada 2050 yılına kadar kapsam 3 CO emisyonlarını yüzde 90 oranında azaltmayı hedefledik ve bu hedef doğrultusunda projeler üretmeye devam ediyoruz” dedi.

Yamaha kalitesini satıştan satış sonrası hizmetlere kadar her alanda hissettirerek müşteri memnuniyet oranını yüzde 100’e çıkartmayı planladıklarını belirten Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Hakan Kaya; “2023 yılında yeni modeller, Yamaha tecrübesi ve kalitesiyle hizmet veren bayi ve servis noktalarımızla müşteri ihtiyacını hızla yerinde karşılayacağız. Bayilerimize ve servis çalışanlarımıza yıl boyu gerçekleştireceğimiz eğitimlerle sektördeki gelişmeleri aktarmaya ve onları güncel tutmaya devam edeceğiz. Tüm bunların haricinde 2022 yılında “Kadınlara Ücretsiz Güvenli Sürüş Eğitimi”, “R25 Kadınlar Kupası”, TEMA iş birliği ile oluşturduğumuz ‘Umut Ormanı’ gibi sektörde öncülük ettiğimiz projeleri sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı