Buradasınız
Home > Güncel > Makyajlı Space Star satışa sunuldu

Makyajlı Space Star satışa sunuldu

CARMEDYA.COM – Mitsubishi’nin makyajlanan Space Star modeli bayilerde yerini aldı.

Temsa Motorlu Araçlar distribütörlüğünde, Mitsubishi yetkili satıcılarında satışa sunulan Space Star, 2020 model L200 ve 2020 ASX modelleri için geliştirilen Dynamic Shield yüz tasarımına sahip.

Makyajlı Space Star’da ön camdan itibaren değiştirilen ön yüzün tamamı, kaput, kanatlar, tampon ve ızgaranın kaslı gövdesine ek olarak yenilenen far sistemi yer alıyor. Arkada ise büyütülen tampon, ve LED arka farlar dikkat çekiyor.

Yüksek konumlu stop lambalı uzun tavan spoyleri ve 15 inç alaşımlı jantlarla yola çıkan otomobilin iç mekanında karbon detaylar yer alıyor.

Göstergeler ve geliştirilmiş multimedya sistemi güncellenen detaylar arasında. 2020 model Space Star, yeni metalik Kum Sarısı, Elmas Beyaz renklerine ek olarak Metalik Kırmızı, Deniz Mavisi, Titanyum Gri, Yıldız Grisi, Kosmos Siyah ve Şiraz Kırmızısı renkleriyle tercih edilebiliyor.

Otomobil 1.2 litrelik motor ve yeni INVECS-III CVT şanzıman olmak üzere tek versiyonla satışa sunuluyor. Mitsubishi Motors’un MIVEC değişken valf zamanlama sistemi ile donatılan 3 silindirli 1.2 litre motoru, 80 beygir ve 106 N.m tork değerine sahip. Araç lansmana özel 36 bin TL’ye, 12 ay, yüzde 0.69 faiz oranıyla sahiplerini bekliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı