Buradasınız
Home > Güncel > Honda Racing Thanks Day start alıyor

Honda Racing Thanks Day start alıyor

CARMEDYA.COM – Honda tarafından motor sporları sevenler için her yıl düzenlenen Honda Racing Thanks Day etkinliği, COVID-19 salgını nedeni ile bu yıl ilk kez online olarak gerçekleştirilecek.

“Teşekkür ve Enerji” temasıyla düzenlenecek olan etkinlik programında Max Verstappen (Formula 1), Marc Marquez (MotoGP), Toni Bou (TrialGP) ve Tim Gajser (MXGP) gibi başarılı sürücüler yer alacak.

Dünyanın en iyi yarışçıları arasında yer alan isimler, 2020 sezonuna dair özel anlarını, değerlendirmelerini ve gelecek sezona yönelik umutlarını motor sporları takipçileri ile online olarak paylaşacak. Yayında ayrıca Honda CEO’su Takahiro Hachigo da Honda hayranlarına bir mesaj gönderecek.

Herkesin katılımına açık olacak online etkinlik 19 Aralık 2020 Cumartesi ve 20 Aralık 2020 Pazar günü saat 12.00’da Honda Virtual Motorsport Land web sayfası üzerinden yayınlanacak.

Etkinliği izlemek için; https://global.honda/motorsports/virtualmsland/hrtd2020/top-page.html

İngilizce gerçekleşecek yayında Japonca bölümlerde de İngilizce alt yazı verilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı