Buradasınız
Home > Markalar > DS > DS Automobiles’den DS 7 Crossback kampanyası

DS Automobiles’den DS 7 Crossback kampanyası

CARMEDYA.COM – DS Automobiles; DS 7 Crossback modeli için ertelemeli ödemeye sahip kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında mayıs ayına özel sunulan ayrıcalıklardan yararlanarak, kredi ödemesine Eylül’de başlanabiliyor.

Aylık yüzde 0,49 kampanya oranı ile kredi ödemelerinizi dört ay öteleyebiliyorsunuz. 150 bin TL’lik kredi tutarı için 12 ay vadeli yüzde 0,49 faiz oranına sahip PSA Finans kredi taksit ödemelerine Eylül ayında başlanabiliyor. Üstelik tüm bu işlemleri olduğunuz yerden yapabiliyorsunuz.

İşlemler için DS marka otomobil için dsautomobiles.com.tr web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Evinizden çıkmadan görüntülü görüşme talebinde bulunabiliyor, kredi başvurunuzu online olarak yapabiliyorsunuz.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı