Buradasınız
Home > Lastik > Brisa > Brisa’nın Ideathon Programı tamamlandı

Brisa’nın Ideathon Programı tamamlandı

Fallback Image

CARMEDYA.COM – Geleceğin mühendis adayları arasında ekolojik sürdürülebilirlik ve farkındalık ilkeleri doğrultusunda yaratıcı fikirler ortaya koyan ve Brisa tarafından düzenlenen Ideathon Programı tamamlandı.

Brisa Online Ideathon’a 14 farklı üniversiteden 36 öğrenci katıldı ve 6 takım sunum yaptı. Brisa Dönüşüm Öncüleri Fellow Programı projesiyle katılan takım ödülün sahibi oldu.

İki gün süren maratonda geleceğin mühendis adayları,“gençler arasında çevreci bir şirket olma algısını oluşturmak amacıyla neler yapmalıyız?” sorusuna cevap ararken, ekolojik sürdürülebilirlik ve farkındalık ilkeleri doğrultusunda yaratıcı fikirler ürettiler, Ideathon kapsamında Design Thinking gibi başlıklarda eğitimlere katıldılar, sunum yetkinliklerini göstermeye ve etkinliğin proje geliştirme aşamasının ardından gerçekleşen yoga seansı ile rahatlamaya fırsat buldular.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı