Buradasınız
Home > Güncel > Yüce Auto yeniden en iyi iş yeri seçildi

Yüce Auto yeniden en iyi iş yeri seçildi

CARMEDYA.COM – Yüce Auto, Kincentric Best Employers 2023 programı kapsamında Türkiye’nin En İş Yeri seçildi.

Şirket böylece 2016 ve 2021 yılından sonra bu ödülü üçüncü kez alarak, çalışan mutluluğuna verdiği önemi ortaya koydu.

Yüce Auto, üçüncü kez Türkiye’nin En İyi İş Yeri seçilerek, çalışan odaklı yaklaşım ile iş yeri kültürünün oluşturmasının, sürdürülebilir başarı için önemli bir anahtar olduğuna da dikkat çekmiş oldu.

Best Employers Programı, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı alanında dünya lideri Kincentric tarafından Türkiye’de 2006 yılından bu yana en geniş katılımlı iş yeri araştırması olarak öne çıkıyor. Programda “En İyi İş Yeri” ödülünü alan şirketler , çalışan bağlılığının yanında, çeviklik, motive edici liderlik ve yetenek odaklılık, kapsamlı eğitim ve geliştirme programları gibi kriterlere göre ve çalışanların görüşleri doğrultusunda belirlendi.

2023 yılı En İyi İş Yerleri programı kapsamında 1 Ekim 2022 – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında araştırmaya katılan 40 farklı sektör ve yaklaşık 380 şirket arasında yaklaşık 250 şirket değerlendirildi. Türkiye’de çalışanları için en iyi çalışan deneyimi ve iş yeri ortamını yaratan 35 şirket kendi çalışanları tarafından “Kincentric Best Employer – En İyi İş Yeri” olarak ödüllendirildi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı