Buradasınız
Home > Markalar > Fiat > Nostaljik İtalyan tasarımı şimdi LEGO formunda

Nostaljik İtalyan tasarımı şimdi LEGO formunda

CARMEDYA.COM – LEGO Creator Expert seti, İtalyan stilinin sembolü haline gelen modele ait detayları barındırıyor.

1960’ların sonunda üretilen efsanevi Fiat 500F serisinden esinlenerek tasarlanan sette, klasikleşmiş otomobile ait ayrıntılı bir iç tasarım ve açılır tavan bulunuyor. Creator Expert Fiat 500, sizlere adeta güneşin altında Amalfi Sahilleri’nde gezinme hissini yaşatıyor.

960 yapım parçasından oluşan model; yedek lastik, bagaj, raf ve LEGO tutkunlarının seti tamamladıktan sonra motoru incelemelerini sağlayan açılabilir kaporta dahil olmak üzere, keyifli bir Avrupa gezisi için gereken her şeye sahip. Setin içerisinde aynı zamanda katlanabilir bir sehpa, renk paleti ve Roma’nın simgelerinden biri olan Kolezyum’u da içeren bir tablo yer alıyor.

Keyifli bir yapım deneyimi sunan LEGO Creator Expert Fiat 500, pek çok LEGO Creator Expert seti gibi kullanıcılara ilham vermek ve nostalji duygusunu yaşatmak için tasarlandı. 11 cm yüksekliğinde, 24 cm uzunluğunda ve 11 cm genişliğindeki set, LEGO koleksiyonerleri için ideal ölçüleri sunuyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı