Buradasınız
Home > Otomobil Fuarları > Cenevre Otomobil Fuarı > Cenevre’nin iptali dijitale yaradı

Cenevre’nin iptali dijitale yaradı

CARMEDYA.COM – Uluslararası Cenevre Otomobil Fuarı’nın koronavirüs nedeniyle iptal edilmesinin ardından yaşanılan şoku atlatan markalar, çareyi dijital lansmanlarda buldu.

İlk açıklama Renault Grubu’ndan gelirken, markanın yeni konsepti MORPHOZ bugün dijital dünya lansmanı ile tanıtıldı. Yarın ise yeni modellerin dijital lansmanlar açısından oldukça yoğun geçecek.

Şu ana kadar lansman duyurusu yapan markalar Mercedes-Benz, Porsche, Alfa Romeo, Audi, Bentley, BMW, Honda ve McLaren.

Alfa Romeo dijital basın lansmanını bugün gerçekleştirecek. Mercedes-Benz Yeni E Serisi’ni, Porsche yenilenen 911 model ailesini, Audi Yeni A3 Sportback’i, Bentley Mulliner Bacalar’ı, BMW elektrikli konsepti Concept i4’ü, Honda yeni elektrikli araç teknolojisini ve Jazz e:HEV ile Jazz Crosstar’ı ve McLaren ise yeni süper otomobilini yarın dijital olarak tanıtıyor olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı