Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Fallback Image

CARMEDYA’nın 116 sayfalık yeni sayısı yayına girdi. 18.5 mb boyuta sahip ücretsiz dergimizi indirmek için aşağıdaki linklerden veya www.carmedya.com adresli sitemizdeki dergi kapağı görsellerine tıklayarak kısa sürede ve yüksek görüntü kalitesiyle indirebilirsiniz.

Ekim sayısı 152 bin 237 kişi tarafından okunan Carmedya’nın Kasım 2011 tarihli 19. sayısında toplam 4 farklı aracın sürüş izlenimini, Ekim ayının önemli lansmanları ve ilk sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Carmedya’nın yeni sayısında hepsi yakıt ekonomisi ve çevreci özellikleriyle öne çıkan Honda’nın hibrit spor coupe modeli CR-Z, Citroen DS4, Renaul Fluence 1.5 dCi EDC ve VW Polo 1.2 TDI BlueMotion modelleri hakkındaki izlenimlerimizi çarpıcı fotoğraflar eşliğinde inceleyebilirsiniz.

Ekim ayının en önemli lansmanlarını da bulabileceğiniz Carmedya Kasım sayısında Kapadokya’da gerçekleşen Range Rover Evoque, İspanya’nın Malaga kentinde gerçekleşen Nissan Qashqai 1.6 dCi ve markanın yeni teknolojileri, Almanya’nın Stuttgart kentinde gerçekleşen Mercedes-Benz’in sosyal medyaya yönelik gelişmiş araç içi teknolojileri ve Toyota Yaris’in yanı sıra, ön lansmanı İstinye’de yapılan Subaru XV hakkındaki ilk izlenimlerimizi okuyabilirsiniz.

Bu sayıda yenilik  bölümünün konukları BMW 3 Serisi, Citroen DS5 ve Peugeot 208… Bu modellere ek olarak Nissan Micra Punch, Peugeot RCZ Asphalt, Honda S2000 Supercharged ve CR-Z Mugen RR Concept hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bu sayıda yine CARMEDYA’nın olmazsa olmazı motorsporlarına da tam 22 sayfa yer ayırdık. Formula1, MotoGP ve WRC’nin yanında Yeşil Bursa Rallis ve Türkiye Pist Şampiyonası ile ilgili güncel haberleri dergimizden takip edebilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Kasım 2011 sayısını indirmek için tıklayın

Facebook’ta beğen

Twitter’da takip et

Frienfeed’de takip et

Google+’da izle

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı