Buradasınız
Home > Motosiklet > Aprilia > Aprilia modelleri Motobike İstanbul’da sergileniyor

Aprilia modelleri Motobike İstanbul’da sergileniyor

CARMEDYA.COM – Türkiye temsilciliğini Doğan Trend Otomotiv’in gerçekleştirdiği İtalyan motosiklet üreticisi Aprilia, Motobike İstanbul’da motosiklet tutkunları ile buluşuyor.

Performans ve güvenliği birleştiren teknolojiye sahip, yüksek cc’li yarış modelleriyle motosiklet tutkunlarının beğenisini kazanan Aprilia, 54 dünya şampiyonluğuyla da Pistlerin Şampiyonu olarak anılıyor.

Aprilia’nın yıldızı SR GT

Büyük, yarışçı motosikletlerle pistlerde edindiği deneyimi, küçük cc’li segmentlere başarıyla aktarmasıyla tüketicilerin beğenisini kazanan Aprilia, Motobike İstanbul 2023’te bu özelliğinin en önemli örneklerinden SR GT’yi motosiklet severlerin beğenisine sunuyor. 180 cc’lik küçük hacimli motoruna rağmen tasarım ve teknik özellikleriyle büyük segment Aprilia’ları aratmayan SR GT, fuarın en önemli yıldız adaylarından olacak. Markanın fuardaki bir diğer dikkat çekici modeliyse Tuareg olacak. Yarış pistlerindeki heyecanı pist dışına taşıyan Aprilia Tuareg, asfalt kadar off-road şartlarında da kusursuz sürüşüyle segmentinin en iddialı modellerinden biri. Aprilia, bu modellerin yanı sıra fuarda tam kadro yerini alıyor. Markanın, RSV4 Factory, Tuono V4, Tuono V4 Factory ve RX modelleri de tüm versiyonlarıyla Aprilia standında yerini alacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı