Buradasınız
Home > Güncel > Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Ocak ayına özel fırsatlar

CARMEDYA.COM – Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırlanan Ocak ayı kampanyalarını duyurdu.

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler Ocak ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor.

Yeni Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 159.500 TL kredi tutarına bu aya özel 12 ay vadede %0,49 faiz oranı, 24 ay vadede %0,79 faiz oranı, 36 ay vadede %0,89 faizli kredi fırsatları sunuluyor.

E-Serisi otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Ocak ayına özel E-Serisi Sedan model otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi halinde 225.500 TL’ye 12 ay % 0,89 faiz, 24 ay %0,99 faiz, 36 aya ise %1,09 faiz oranı fırsatı sunuyor.
Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi ve GLA sahibi olmak isteyenler için ise 141.000 TL krediye 12 ay vadede %0,89 faiz, 24 ay vadede %0,99 faiz, 36 ay vadede ise %1,09 faiz oranı sunuluyor.

Mercedes-Benz Sertifikalı Kullanılmış Otomobillerde ise 80.000 TL’ye 36 aya kadar % 1,15 faiz oranından faydalanılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da “http://www.mbfh.com.tr” www.mbfh.com.tr/otomobil ziyaret edilebilir.

Kış Jant Lastik Seti Kampanyası

1 Aralık 2019 – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nde müşterilere, jant lastik setlerine %50’a varan fiyat avantajı sağlanıyor. Müşterilere, 4 adet Jant Lastik seti alımında, Mercedes-Benz Collection şemsiyesi veya GarminMapPilot Güncelleme Kartı da hediye ediliyor. 6 farklı lastik markası ile sunulan bu kampanyada, lastik basınç sensörü ve lastik garantisi de birlikte sunuluyor.

Kış Bakım Kampanyası

31 Ocak 2020 tarihine kadar Mercedes-Benz otomobillerin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %40’a varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. İlgili kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

Kış Lastik Kampanyası

31 Ocak 2020 tarihine kadar Mercedes-Benz Yetkili Servisleri’nden Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerine % 20 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanya kapsamında tüm lastikler için; patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti sunuluyor. Kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes-Benz Collection şemsiye hediye ediliyor.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Vito Kampanyası

Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 100.000 TL kredi için, 12 ay vade ve %0 faiz oranından faydalanabilirler.

Sprinter Kampanyası

Far ve yağmur sensörü, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde 100.000 TL kredi için, 12 ay vade ve %0 faiz oranı avantajından faydalanabilirler.

X-Class Kampanyası

X-Class sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde; 195.000 TL’den başlayan fiyatlar ve 100.000 TL krediye, 12 ay vade ve %0 faiz oranından faydalanabilirler.

1. El Hafif Ticari Araçlar

Used1 İkinci el araç alımlarında çok avantajlı fiyatlara ek olarak Mercedes-Benz Kasko’ya özel %0,99 faiz oranı ve 1.860 TL’den başlayan aylık ödemelerle ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor.

Detaylar için “http://www.mbfh.com.tr” sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı