Buradasınız
Home > Güncel > BemCar’dan kış avantajı

BemCar’dan kış avantajı

CARMEDYA.COM – Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, kış lastiği ve jant setlerinde avantajlı fırsatlar sunuyor.

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte sürüş güvenliğini artırmak ve olası trafik kazalarının önüne geçebilmek için kış lastiğine geçişin önemine dikkat çeken BemCar Otomotiv, sadece karlı havalarda değil, 7 derecenin altındaki her türlü hava koşulunda BMW sürücülerinin kış lastiğine geçmesi gerektiğinin altını çiziyor.

BemCar Otomotiv, BMW kullanıcılarına kış veya yaz lastiklerini 30 Mart 2020 tarihine kadar uygun koşullarda ücretsiz bir şekilde depolama hizmetini sunuyor. Öte yandan tüm orjinal BMW Kış-Jant Lastik Setleri’nde 29 Şubat 2020 tarihine kadar yüzde 40’a varan indirim fırsatı sağlanıyor.

BMW kullanıcıları, www.bemcar.com online servis formu üzerinden veya 0212 669 09 09 numaralı iletişim hattıyla randevu olarak ücretsiz lastik depolama hizmetinden ve BMW Kış-Jant Lastik Seti fırsatlarından faydalanabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı