Buradasınız
Home > Güncel > Anadolu Isuzu’ya Yılın İtibarlı Markası ödülü

Anadolu Isuzu’ya Yılın İtibarlı Markası ödülü

CARMEDYA.COM – Anadolu Isuzu, pazarlama sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerinde Ticari Otomotiv Kategorisinde Yılın İtibarlı Markası seçildi.

The ONE Awards bütünleşik pazarlama ödülleri, İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü araştırması baz alınarak düzenleniyor. Pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli ödül organizasyonlarından biri olan ve kapsamı her yıl büyüyen The ONE Awards’da Yılın İtibarlıları bu yıl dokuzuncu kez halk jürisi tarafından belirlendi. The ONE Awards’da skorlar, 70’e yakın kategoride gerçekleştirilen İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü sonuçlarına göre belirleniyor.

Türkiye’de geliştirip ürettiği modern ve çevre dostu ticari araçları dünyanın 45 ülkesine ihraç eden Anadolu Isuzu ülkemizde ve dünyada birçok prestijli ödül kazandı.

Anadolu Isuzu, Çayırova’daki akıllı fabrika özelliklerine sahip modern tesislerinde terzi işi imalat modeli ile ürettiği araçları müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına göre özelleştirerek tam zamanında teslimatını gerçekleştiriyor.

Şirket, tamamen elektrikli ve yüzde 100 Biogas uyumlu CNG motorlu çevreci araçlar da dahil olmak üzere otobüs ve midibüs segmentinde 12 farklı model ve toplam 47 farklı versiyonun üretimini gerçekleştiriyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı