Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Carmedya Kasım Sayısı Yayında

Carmedya Kasım 2010

Carmedya’nın 13. Uluslararası İstanbul Otomobil Fuarı’na geniş yer verilen tam 126 sayfalık Kasım sayısı yayına girdi.

Her geçen gün okur sayısını arttıran CARMEDYA 24 bin 511 kişi tarafından okundu ve bu rakamla otomobil dergileri arasında okunma oranları bakımından yerini korumayı başardı.

CARMEDYA’nın yeni sayısında 13. Uluslararası İstanbul Otomobil Fuarı detaylı şekilde inceleniyor. Hemen hemen bütün markaların katıldığı ve çevreci teknolojilerin ön planda tutulduğu bu çok özel fuar için tam 47 sayfa ayrıldı. Her markaya en az bir sayfa yer verilen fuar bölümünde yeni modellerin Türkiye ve Avrupa lansmanları, çarpıcı konseptler ve en yeni teknolojiler hakında bilgiler bulabilirsiniz.

Fuar dışında gerçekleşen iki önemli lansmana da yer veren CARMEDYA’nın Lansman Bölümü’nde Volvo’nun merakla beklenen S60 modelinin İsveçli ünlü top model Victoria Silvstedt ve tecrübeli ralli pilotu Volkan Işık’ın katılımıyla gerçekleşen İstanbul Park’taki özel şovu ve Volkswagen’in yenilenen Caddy modelinin Fethiye’de gerçekleşen lansmanı ve ilk sürüş izlenimlerini okuyabilirsiniz.

Bu ay beş farklı aracın testlerini okuyabileceğiniz CARMEDYA’da Hyundai’nin üst sınıftaki temsilcisi Genesis 3.8 V&, Renault Laguna Coupe 2.0 dCi, Ford Ranger Wildtrak 3.0 TDCi 4×4, Mazda3 1.6 MZ-CD ve Toyota Corolla 1.6 Dual VVT-i AT modellerine yer veriliyor.

Güvenli sürüş ve Ofrroad köşelerinin de yer aldığı Kasım sayısında motorsporları da unutulmuyor. CARMEDYA’nın 25 sayfalık motorsporları köşesinde ise F1, MotoGP ve WRC’nin dışında 35. Yeşil Bursa Rallisi, Pekin-Paris Klasik Otomobil Rallisi, Dünya Supersport Şampiyonası, Avrupa Binek Otomobil Kupası ETCC,  SciroccoR Cup ve Türkiye Offroad Şampiyonası haberlerini de okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

https://www.carmedya.com/carmedya_kasim_2010.pdf.zip

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı