Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Ekim Sayısı Yayında

Carmedya Ekim Sayısı Yayında

Carmedya’nın Paris Otomobil Fuarı’na geniş yer verilen tam 125 sayfalık Ekim sayısı yayına girdi.

Her geçen gün okur sayısını arttıran CARMEDYA 22 bin 207 kişi tarafından okundu ve bu rakamla otomobil dergileri arasında okunma oranları bakımından üçüncü sıradaki yerini korumayı başardı.

Okurlarına her zaman en doğru ve zengin içeriği sunmayı amaçlayan CARMEDYA, yeni sayısında Paris Otomobil Fuarı’na 33 sayfa ayırdı. Fuarın öne çıkan modelleri hakkında detaylı bilgileri bulabileceğiniz 2010 Paris Mondial De L’Automobile bölümünde birçok markanın yeni modelleri ve konsept otomobillerine ulaşabilir, büyülü bir dünyanın içinde yolculuk yapabilirsiniz.

Bu ay beş farklı aracın testlerini okuyabileceğiniz CARMEDYA’da otomatik şanzıman seçeneğiyle öne çıkan BMW 3.16i, Hyundai i20 Troy 1.4 CVVT AT, Renault Fluence 1.5 dCi, SEAT Ibiza ailesinin özel üyesi Bocanegra ve Dacia Duster 1.5 dCi modellerine yer veriliyor.

Carmedya’nın yeni sayısında her ay olduğu gibi çok sayıda yeni model, konsept ve güncel haber yer alıyor. Alfa Romeo Giulietta’dan, otomatik vitesli MiTo’ya, Opel’in elektrikli Ampera modelinden, Türkiye yollarına çıkacak Yeni Meriva’ya, Ferrari’nin çok özel SA Aperta modelinden, Lamborghini’nin 6. Element anlamına gelen Sesto Elemento modeline kadar bugüne kadar yayınlanmış en zengin içeriğe ulaşabileceksiniz.

Carmedya’nın 23 sayfalık motorsporları köşesinde ise F1, MotoGP ve WRC’nin dışında Türkiye’den ralli ve pist haberlerini de okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

https://www.carmedya.com/carmedya_ekim_2010.pdf.zip

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı