Buradasınız
Home > Güncel > XMAX 300 Tech MAX yakında Türkiye’de

XMAX 300 Tech MAX yakında Türkiye’de

CARMEDYA.COM – Türkiye’de Sport Scooter segmentinde öne çıkan XMAX ailesi, XMAX 300 Tech Max modelinin dönüşü ile daha da zenginleşiyor.

XMAX 300 Tech MAX’ın ekonomik 300 cc tek silindirli sıvı soğutmalı motoru, hafta sonu yolcukları için bolca eğlence sunarken şehir içinde hızlı ve verimli kullanımıyla heyecan verici bir performans sağlıyor. Yamaha’nın gelişmiş Blue Core teknolojisi, yakıt tüketiminden tasarruf sağlarken gücü de en üst düzeye çıkarıyor.

Modelde 4,2 inç tam renkli TFT ekranla birlikte ayrı tutulmuş bir 3,2 inç LCD hız göstergesi bulunuyor. 4,2 inçlik TFT ekran, akıllı telefon aracılığıyla bağlanabilen yerleşik Garmin navigasyon sistemini destekliyor. Böylece gerçek zamanlı trafik bilgileri, tahmini varış süresi gibi verilere kolayca erişebiliyorsunuz.

XMAX 300 Tech MAX, yeni X şeklinde Full LED ön aydınlatmalarıyla görünürlüğünü artırmanın yanı sıra XMAX ailesinin sportif karakterini de yansıtıyor. Fütüristik görünüm, dinamik gövde tasarımına uyum sağlayan entegre sinyaller ile güçlendirilmiş. Kompakt silüete sahip gövde tasarımıyla dikkat çeken modelde deri kılıflı sele gelişmiş sürüş ergonomisi sunuyor. Sele altı depolama alanına ise İki adet full face kask sığabiliyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı