Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Mart Sayısı Yayında

Carmedya Mart Sayısı Yayında

Carmedya’nın tam 131 sayfalık Mart sayısı yayına girdi.

Okurlarına her zaman en doğru ve zengin içeriği sunmayı amaçlayan CARMEDYA’nın 11. sayısında Şubat ayı içerisinde yapılan iki önemli lansmana geniş yer ayırdık. Dergimizin bu sayısında Citroen’in yenilenen C4 modeli ve Ford’un devrim yaratan Ecoboost motor teknolojisini inceleme fırsatı bulduk.

Cenevre Otomobil Fuarı ve motosiklet dünyasını yakından ilgilendiren MotoPlus 2011 ile ilgili özel bölümler hazırladığımız CARMEDYA Mart sayısında Mercedes CLS 350 CDI, Subaru Forester 2.0 XS 4AT, LR Freelander2 2.2 Td4, Chevrolet Cruze Design Edition, Volvo S40 D2 ve Hyundai Genesis Coupe modellerinin sürüş izlenimlerini de çarpıcı fotoğraflar eşliğinde okuyabilirsiniz.

Ayrıca yine bu sayıda Euro NCAP testlerinden en yeni sonuçların yanı sıra, Opel’in makyajlanan Corsa modeli, Tata’nın yeni XT Kamyonet’i ve MINI Rocketman Concept hakkında da merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

OffRoadİst bölümünü hazırlayan Yağız Ergenç’in kaleminden, Savaş Yılmaz’ın objektifinden bu ay Land Rover Experience ile geçirdiğimiz bir günü okurken, yaşayabilecek ve  off-road konusunda eğitim almak istediğinizde neler yapmanız gerektiğini öğrenebileceksiniz.

CARMEDYA’nın ilk sayısından bu yana bildiğiniz gibi her zaman sorumlu yayıncılık örneği vererek, toplumu bilinçlendirmeye çalıştık. İleri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş, Yağız Ergenç’in ise OffRoadİst köşelerine bu ay bir yenisi daha eklendi; Sağlık köşesinde trafik kazalarında ilkyardım tekniklerini anlatan MÜTFV Özel Academic HospitalAcil Servis Sorumlu Hekimi Uzm. Dr. Jülide Güzelöz’e teşekkür ederiz.

Her ay olduğu gibi bu ay da motorsporlarını unutmadık. CARMEDYA’da Formula 1, MotoGP ve WRC dünyasından güncel gelişmelere ulaşabilirsiniz.

Her geçen gün okur sayısını arttıran CARMEDYA, Şubat sayısında 43 bin 895 okura ulaşarak, hem okur sayısını arttırdı hem de otomobil dergileri arasındaki çıkışını istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi başardı.
Bu nedenle okurlarımıza ve bizi destekleyen dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Mart 2011 sayısını indirmek için tıklayın

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

  Benzer yazılar

  4 thoughts on “Carmedya Mart Sayısı Yayında

  1. buradan mart,ocak,aralık,kasım ve ekim sayıları indirilebiliyor. bu dergi yeni mi yayına basladı. subat ve varsa eski sayılarını nereden indirebilirim bulamadım yardımcı olurmusunuz.

   1. Dergi 4 Mayıs 2010 tarihinde başladı. Eski sayıların linkleri mail yoluyla size iletilmiştir. Keyifle okumanız dileğiyle…

    1. sevgili admin bana da eski sayıların linklerini gönderirsen sevinirim.

     1. çok yaında eski sayılar için ayrı bir bölüm koyacağız hepsini indirme şansınız olacak.

  Comments are closed.

  Yukarı