Buradasınız
Home > Güncel > Nissan Türkiye’den şubat kampanyası

Nissan Türkiye’den şubat kampanyası

CARMEDYA.COM – Nissan Türkiye fiyat desteği ve sıfır faizli kredi imkanını bir arada barındıran şubat kampanyalarını duyurdu.

Nissan Qashqai’nin şubat ayı kampanyasında farklı donanım seviyelerine göre nakit alım indirimi ve sıfır faiz imkanı sunuluyor. Benzinli Qashqai modellerinde 150 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz kredi imkanı veya 150 bin TL nakit alım indirimi sunuluyor. Benzinli Qashqai’lerin Platinum Premium donanım seviyesinde ise yalnızca 150 bin TL nakit alım indirimi uygulanıyor.

Dışarıdan şarj etmeye gerek kalmadan elektrikli sürüş deneyimi ile 1018 km’ye kadar menzil sunan e-POWER teknolojisine sahip Qashqai e-POWER’ların şubat ayı kampanyasında 150 bin TL nakit alım indirimi sunuluyor. Nissan Qashqai e-POWER’ın Skypack versiyonunda ise bu aya özel 200 bin TL’lik nakit alım ayrıcalığı tanınıyor.

e-POWER Platinum Premium hariç; Skypack, Designpack, Designpack Black Edition donanımlarında belirtilen nakit alım desteğine ek olarak 150 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faizli kredi imkanı sunuluyor.

Nissan X-Trail, şubat kampanyası kapsamında tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı üzerinden 250 bin TL fiyat desteği ile dikkat çekiyor. X-Trail’in benzersiz e-POWER teknolojisine sahip modellerinde 250 bin TL ve benzinli X-Trail modellerinde ise 150 bin TL fiyat desteği sunuluyor.

Nissan Juke, şubat kampanyası kapsamında, 120 bin TL fiyat desteği ve 120 bin TL’ye 12 ay yüzde sıfır faiz imkanıyla kampanyadaki yerini alıyor.

Nissan Türkiye’nin özel kampanyaları şubat ayında sınırlı süre için geçerli olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı