Buradasınız
Home > Güncel > JAECOO 7 Türkiye için gün sayıyor

JAECOO 7 Türkiye için gün sayıyor

CARMEDYA.COM – Yeni nesil arazi aracı markası JAECOO, ilk şehirli off-road modeli JAECOO 7’yi Türkiye’de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Araç, küresel bir tasarım ekibinin bilgi ve becerilerini harmanlayarak markanın farklı tasarım dilini oluşturuyor. JAECOO 7, seçkin şehirli görünümüyle bir off-road aracının sağlamlığını birleştiriyor. Köşeli formu dayanıklı bir görünüm sunarken yan cephedeki düz çizgiler tasarıma güç katıyor.

Model, gerek karakteristik tetris görünümlü farları, gerek dış tasarımı, gerekse de gizli kapı kolları ve kullanışlılığıyla bir tasarım bütünlüğüne sahip. Araç, JAECOO’nun yenilikçi teknolojisi ARDIS’e (Tüm Yollarda Sürüş Akıllı Sistemi) sahip. Bu gelişmiş sistem, JAECOO 7’nin yedi farklı sürüş senaryosunda şehir içi, banliyö, otoban, kum, su, kar, çamur, koşullarında güvenle ilerlemesine olanak tanıyor.

JAECOO 7, planlara göre resmi olarak yılın ikinci yarısında Türkiye pazarına girecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı