Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Nisan Sayısı Yayında

Carmedya Nisan Sayısı Yayında

CARMEDYA’nın tam 128 sayfalık Nisan sayısı yeni sürprizler ve dopdolu bir içerikle yayına girdi.

Okurlarına her zaman en doğru ve zengin içeriği sunmayı amaçlayan CARMEDYA’nın 12. sayısında yeni modellere ve performans otomobillerine geniş yer ayırdık. Porsche Panamera’nın Turbo S, Mercedes’in C 63 AMG Coupe, Citroen DS3 Racing, ülkemizde satışa sunulan Audi RS3 Sportback, ralli parkurlarının başarılı ismi Volkan Işık tarafından tasarlanıp, geliştirilen VOLKICAR ve yarış otomobillerine farklı bir boyut getiren BAC MONO’yu inceledik.

CARMEDYA’nın Nisan sayısında Volvo’nun efsanevi P1800 modelinin yer aldığı tarihçe bölümünün yanında dokuz farklı ve yeni model hakkında da geniş ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. BMW 6 Serisi Coupe, Honda’nın yenilenen Civic HB, Chevrolet’nin ABD’den sonra dünya pazarına çıkarmayı hedeflediği Malibu, Türkiye yollarına çıkan Peugeot 508, beş kapılı Lancia Ypsilon, Audi’nin A1 1.4 TSFI modelleriyle birlikte Fiat 500’ün Zagato konsepti ve Gucci özel serisini bulabilirsiniz. Yine bu bölümde uzakdoğuda adından söz ettiren DFM’nin Türkiye pick-up pazarındaki RICH modeli hakkında da merak ettiğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi CARMEDYA’nın yeni sayısında da test sürüşlerine ağırlık verdik. Toplam altı aracın sürüş izlenimini okuyabileceğiniz bölümün konukları bu ay MINI Cooper, Peugeot RCZ 1.6 THP, VW Jetta 1.6 TDI, Nissan Juke 1.6 Tekna CVT, Toyota RAV4 2.0 Extra MultdriveS ve Hyundai i10…

CARMEDYA’nın ilk sayısından bu yana önem verdiği toplumu bilinçlendirmeye yönelik yazı dizilerimiz yine devam ediyor. İleri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Yener Gülünay’ın Güvenli Sürüş, Yağız Ergenç’in ise OffRoadİst köşelerinin yanında özellikle motosiklet kullannaların hastalığı olarak bilinen Karpal Tünel rahatsızlığını anlatan MÜTFV Özel Academic Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde görevli Doç. Dr. Murat Bezer’e teşekkür ederiz.

Her ay olduğu gibi bu ay da motorsporlarını unutmadık. CARMEDYA’da Formula 1, MotoGP ve WRC ‘nin yanında Türkiye Pist Şampiyonası, Porsche GT3 Cup Eastern Challenge ve Karting yarışlarından en güncel bilgileri de bulabilirsiniz.

Her geçen gün okur sayısını arttıran CARMEDYA, Mart sayısında 86 bin 112 okura ulaşarak, hem okur sayısını beklentilerimizin üzerinde arttırdı hem de otomobil dergileri arasındaki çıkışını istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi başardı.
Bu nedenle okurlarımıza ve bizi destekleyen dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

Carmedya Nisan 2011 sayısını indirmek için tıklayın

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı