Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Aralık Sayısı Yayında

Carmedya Aralık Sayısı Yayında

Carmedya’nın Aralık sayısı yayına girdi.

Her geçen gün okur sayısını arttıran CARMEDYA’nın Kasım sayısı 26 bin 65 kişi tarafından okundu ve bu rakamla otomobil dergileri arasında okunma oranları bakımından yerini korumayı başardı.

CARMEDYA’nın yeni sayısında leri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Mehmet Özcan’ın Mercedes’in Almanya’nın Stuttgart kentinde bulunan Teknoloji Üssü ve uzun süredir merak edilen F800 Style Konsepti hakkındaki izlenimerini bulabilirsiniz.

Kasım ayının en önemli lansmanlarından biri Subaru’nun efsanevi WRX STI modeli oldu. İzmir Ülkü Pisti’nde hem sedan hem de hatcback versiyonlarını kullanma imkanı bulduğumuz WRX STI modeli hakkındaki bilgileri yine bu sayıda bulabileceksiniz. Ayın diğer önemli lansanı ise Opel Astra ailesine yeni katılan wagon modeli Astra Sports Tourer oldu. Dünya lansmanı İstanbul’da gerçekleşen Astra ST ile ilgili bilgileri CARMEDYA’nın Aralık sayısında okuyabilirsiniz.

Fiat Punto Evo 1.4 Multiair modelinin sürüş izlenimine yer verdiğimiz dergimizde, Audi RS3, Fiat Fiorino Trekking, Peugeot 207 ve 308 ENVY, SEAT Ibiza Sportourer, Çin otomobil markalarından DCM’nin Succe ve Rich modellerini de bulabilirsiniz.

Toplam 14 aracın katıldığı Euro NCAP çarpışma testlerinde ise birçok yeni modelin aldıkları notları ve dört ama kategoride elde ettikleri puanlar da yine bu sayıda yer alıyor.

Türkiye’de lüks araçlar için modifiye hizmeti veren ve modifiyeli araçları ithal eden F353’in Genel Müdürü Aykut Karan ile röportajın yanı sıra, Fiat UNO Cabrio Konsept hakkında da detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Güvenli Sürüş ve Offroadist köşelerimiz dışında, dergimizin olmazsa olmazları arasındaki motorsporlarına da yine geniş bir yer verdik. Offroad yarışları, F1, MotoGP ve WRC ile ilgili son gelişmeleri de yine Aralık sayımızda okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

https://www.carmedya.com/carmedya_aralik_2010.pdf.zip

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı