Buradasınız
Home > Markalar > BYD > BYD’den ATTO 3 için sıfır faizli kredi fırsatı

BYD’den ATTO 3 için sıfır faizli kredi fırsatı

CARMEDYA.COM – Şubat ayında da kampanyalarına devam eden BYD, tamamen elektrikli ATTO 3 modelini ay sonuna kadar 2023 fiyatlarıyla sunuluyor.

50 bin TL takas indirimiyle birlikte 1 milyon 690 bin TL’den sunulan yüzde 100 elektrikli C-SUV modeli BYD ATTO 3 için takas indirimine ek olarak 200 bin TL, 12 ay vade, sıfır faizli kredi imkanı da sunuluyor.

BYD ATTO 3 modelimi, BYD bayilerinde gerçekleştirilecek test sürüşleriyle birlikte daha yakından tanımak mümkün.

BYD Türkiye’nin her bayisinde bulunan Elektrikli Otomobil (EV) Danışmanları, elektrikli araç konusunda da tüm merak edilenleri yanıtlamaya devam ediyor.

Elektrikli dönebilir 15.6 inç multimedya ekranına, spor vegan deri, ısıtmalı ön koltuklara ve zengin standart donanımlara sahip BYD ATTO 3, 420 kilometre menzili ve sadece 29 dakikada yüzde 30’dan yüzde 80 kapasiteye şarj edilmesiyle de öne çıkıyor. 60.4 kWsa bataryayı 150 kW (204 PS) güç ve 310 Nm tork sunan elektrikli motorla kombine eden BYD ATTO 3, 0-100 km/s hızlanmasını 7.3 saniye ile gerçekleştirerek segmentindeki en hızlı tek motorlu elektrikli SUV olarak öne çıkıyor.

Şubat ayı kampanyasının yanı sıra, BYD ATTO 3 modelinde ev tipi duvar prizlerine uygun “Mod 2 şarj kablosu”, AC şarj üniteleri ile uyumlu “Mod 3 Tip 2 şarj kablosu”, araç enerji paylaşımı özelliğini (VtoL) kullanarak araçtan dışarıya enerji sağlayan “dörtlü prize sahip güç kablosu”, halı paspas seti, dört mevsim kauçuk paspas seti ve kauçuk bagaj havuzu standart olarak sunuluyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı