Buradasınız
Home > Güncel > Yamaha Tenere 700 Extreme satışa sunuldu

Yamaha Tenere 700 Extreme satışa sunuldu

CARMEDYA.COM – Yamaha Adventure serisi, 2024 Model Tenere 700 Extreme’in satışa sunulmasıyla çok daha güçlü ve zengin bir seriye dönüştü.

Gelişmiş off-road performansı, artırılmış hareket mesafesi ve tamamen ayarlanabilir KYB ön süspansiyonları ile öne çıkan Tenere 700 Extreme, farklı sürüş stillerine ve vücut yapılarına uyum sağlayan yapısıyla en zorlu arazilerde maksimum performans sunuyor. Artırılmış yerden yüksekliği, daha geniş titanyum basamakları, yüksek seviyede konumlandırılmış ön çamurluğu ve çevikliği ile dikkat çeken Extreme, Tenere ailesinin en heyecan verici modeli…

Tenere 700 Extreme, 5 inç TFT Raid temalı göstergesi, tek parça rally selesi,  yüksek kaliteli şasi bileşenleri ve off-road sürüş deneyimi için eklenen diğer özellikleri ile macerasever sürücüleri vahşi doğaya ve yeni ufuklara taşıyabilecek yetenekli bir motosiklet.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı