Buradasınız
Home > Güncel > Hyundai CES 2024’te yazılım vizyonunu açıklayacak

Hyundai CES 2024’te yazılım vizyonunu açıklayacak

CARMEDYA.COM – Hyundai Motor Company, CES 2024’te gelecek teknolojilerini ve hidrojenle ilgili vizyonunu açıklamaya hazırlanıyor.

Her yıl düzenli olarak yapılan ve tüketici elektroniği kadar otomotiv dünyasını da yakından ilgilendiren etkinlikte Hyundai, hidrojen enerjisi ekosistemi için yazılım ve yapay zeka vizyonunu ‘Her yolu kolaylaştırın’ teması altında paylaşacak.

Hyundai, hidrojenle çalışan ve yazılım odaklı dönüşümün insanlığa nasıl faydalar sağlayacağını anlatacak. Ayrıca, insanların günlük yaşamlarına daha fazla konfor katmak için mobilitenin ötesindeki yenilikleri de ziyaretçilerle paylaşacak.

Hyundai’nin gelecek planı, hidrojenle çalışan bir topluma doğru geçişi hızlandırmak ve Hyundai Motor Grubu’na bağlı şirketlerin yeteneklerini bir araya getirmek. Hyundai, hidrojen değer zincirini etkili bir şekilde oluşturmak için de modüler hidrojen araç planlarını da açıklayacak.

CES 2024 Fuarı, 9-12 Ocak 2024 tarihleri arasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı