Buradasınız
Home > Güncel > Carmedya Ocak Sayısı Yayında

Carmedya Ocak Sayısı Yayında

Carmedya’nın tam 97 sayfalık Ocak sayısı yayına girdi.

Okurlarına her zaman en doğru ve zengin içeriği sunmayı amaçlayan CARMEDYA, yeni sayısında Ford’un C-Max ve Grand C-Max modellerinin İzmir Çeşme’de gerçekleşen lansmanından izlenimleri okuyabilirsiniz.

Dergimizin yeni sayısında yaklaşan Detroit Otomobil Fuarı’nda ilk kez yüzünü gösterecek araçlar ve konsept modellerine de yer verdik. Çok sayıda yeni model ve konsept otomobilin ilginizi çekeceğini umuyoruz.

Bu ay dört farklı aracın testlerini okuyabileceğiniz CARMEDYA’da BMW 520d, Hyundai ix20 1.6 CVVT, Mitsubishi ASX 1.6 5MT ve Skoda Fabia 1.4 Ambiante modellerinin sürüş izlenimlerini çarpıcı fotoğraflar eşliğinde okuyabilirsiniz.

Carmedya’nın yaklaşan sezon öncesi Formula 1, MotoGP ve WRC’den haberlerin yer aldığı motorsporları bölümünde aynı zamanda İstanbul Ralli Şampiyonsaı son ayağını da okuyabilirsiniz.

Keyifle okumanız dileğiyle…

https://www.carmedya.com

https://www.carmedya.com/carmedya_ocak_2011b.pdf.zip

http://www.facebook.com/group.php?gid=114729211897070

http://twitter.com/carmedya

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    One thought on “Carmedya Ocak Sayısı Yayında

    Comments are closed.

    Yukarı