Buradasınız
Home > Güncel > KYMCO Downtown GT 350 Motobike’te yüzünü gösterdi

KYMCO Downtown GT 350 Motobike’te yüzünü gösterdi

CARMEDYA.COM – KYMCO, tamamen yenilenmiş güçlü ve konforlu bir touring scooterı olan yeni Downtown GT 350 modelini ilk kez Motobike İstanbul’da görücüye çıkardı.

KYMCO, AK 550 Premium, KRV 200 TCS, Xciting VS 400 Limited Edition, Dink R 150 ve I-One gibi en güncel modelleriyle de fuarda dikkat çekti.

Performans severlerin eş zamanlı konfor ihtiyacını da karşılamak üzere üretilen Downtown GT 350, fuar ile eş zamanlı olarak 359.900 TL fiyatıyla listelerde yerini aldı. Şık ve aynı zamanda sportif tasarımıyla dikkat çeken Downtown GT 350, yeni teknolojileriyle de farkını ortaya koyuyor. Sportif tasarımını destekleyecek güçlü bir motorla sunulan yeni KYMCO Downtown GT 350, 321 cc’lik tek silindirli, 4 valfli, sıvı soğutmalı motor bloğu ile 28.5 HP (21 kW) güç ve 30 Nm tork üretebiliyor. Performans ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık verebilen Downtown GT 350, sahip olduğu TCS çekiş kontrol sistemiyle her türlü yol koşulunda maksimum tutunma sağlıyor. 6” inç büyüklüğündeki TFT kontrol paneli; ortalama yakıt tüketimi, dijital hız ve devir göstergesi gibi motosikletle ilgili teknik bilgileri hızlı bir şekilde takip etmeyi mümkün kılıyor. İleri teknoloji CVT şanzımanıyla kesintisiz bir güç sunan Downtown GT 350, yolculukların konforlu ve keyifli geçmesini sağlıyor.

KYMCO, 5 yıllık garanti süresi ve uygun finansman koşullarıyla yeni motosiklet sezonuna iki teker üzerinde girmek isteyenleri de standında ağırladı. Motosiklet sektörüne katma değer sağlayan bir adım olarak, 2023 yılından itibaren satışını gerçekleştirdiği tüm modellerinde 5 yıl garanti sunmaya başlayan KYMCO ayrıca 2021 yılından itibaren sattığı, periyodik bakımları düzenli yapılmış KYMCO motosikletler için de +3 yıl daha garanti uzatma imkânı sağlıyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı