Buradasınız
Home > Güncel > Ali Yüce yeniden DEİK Konseyi Başkanı

Ali Yüce yeniden DEİK Konseyi Başkanı

CARMEDYA.COM – Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Çekya İş Konseyi Başkanlığına yeniden seçildi.

DEİK, İki ülke özel sektörü arasında iş birliği imkanı bulunan inşaat, makine ve ekipmanlar, enerji-taahhüt projeleri, bankacılık ve finans, turizm, demir çelik sanayii, otomotiv ve yedek parça sanayi, çimento sanayi ve savunma sanayi alanlarında etkinlikler düzenleyerek iki ülke iş dünyası arasındaki ticari ilişkileri kuvvetlendirmek amacıyla 1992 yılında kuruldu. Konsey, küresel pazarlardaki mevcut ve gelecekteki zorluklara karşı ortak stratejiler geliştirmek ve uygulamak amacıyla önemli bir platform olarak faaliyet gösteriyor.

Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce, DEİK İş Konseyi Başkanlığı’na tekrar seçilmesi konusunda yaptığı açıklamada “Türkiye’nin, global rekabet içerisinde önemli bir oyuncu konumuna gelmesi için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. DEİK olarak ülkemizin dünya genelinde daha fazla tanınmasını ve ürünlerimizin küresel pazarlarda daha fazla yer bulmasını hedefliyoruz” dedi.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı