Buradasınız
Home > Güncel > Ziebart’tan Son Fırsat

Ziebart’tan Son Fırsat

Ziebart

Türkiye’de 7 ilde 19 istasyonla faaliyet gösteren Ziebart, Altın Bakım Kampanyasıyla 31 Aralık 2010 tarihine kadar tam 377 TL.’lik indirim fırsatı sunuyor. Tek tek alındığında fiyatı 876 TL. olan, ancak Ziebart’ın özel paket fiyatıyla 589 TL.’ye sunduğu Altın Paket Hizmeti, ikinci kampanya indirimiyle birlikte 499 TL.’ye arabanızı adeta yeni gibi yapıyor.Özellikle halen kullanımdaki otomobiller için hazırlanan Altın Bakım Paketi, Ziebart Boya Parlatma ve Ziebart Ultra Boya Koruma Sistemi ile aracın dışını ilk günkü parlaklığına getiriyor ve öyle kalması için koruma altına alıyor.

Ziebart Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik Sistemi ise aracın içini en ince ayrıntısına kadar temizleyip bakterilerin yüzde 99’unu öldürerek dezenfekte ediyor, hijyenik ve sağlıklı bir otomobile kavuşmanızı sağlıyor. Sonrasında Ziebart Ozonlama Sistemi ile araç içi ozonlanarak dezenfeksiyon işlemi perçinleniyor ve varsa kötü kokular da bu esnada yok ediliyor. En son aşamada ise arabanız Ziebart Döşeme Halı ve Vinil Koruma Sistemi ile bundan sonra oluşabilecek su ve yağ bazlı lekelere karşı koruma altına alınıyor. Altın Bakım Kampanyasının yanı sıra Ziebart istasyonlarına gelenleri farklı sürprizler de bekliyor.

Ziebart hakkında

1959 yılında kurulan ve “oto koruma” alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Amerikan menşeli Ziebart dünyanın 40’tan fazla ülkesinde 1000’e yakın istasyonla faaliyet gösteriyor. 1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.’ ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucusu oldu. Ziebart Türkiye 19 istasyonuyla araç koruma sistemlerinin uygulamaları ile Türk otomobil severlerinde “Oto Koruma” adı altında hizmet vermeye devam ediyor.

Kurucusu Suha Uluçay’ın “% 100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü” ödülüne layık görüldü. Böylece Ziebart Türkiye 20 yıl içinde Ziebart camiasında bu ödülü dört defa alan tek ana lisansörlük olma ayrıcalığına kavuştu. Ayrıca Ziebart Türkiye dört kez, Ziebart İnternational tarafından verilen  “Üstün Başarı” ödülünü ve 2005 yılında da “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı