Buradasınız
Home > Güncel > Ziebart’tan Ocak Kampanyası

Ziebart’tan Ocak Kampanyası

Ziebart

“Oto koruma” alanında önde gelen firmalardan olan ve Türkiye’de 7 ilde 19 istasyonla faaliyet gösteren Ziebart, 2 senedir her MTV ödeme döneminde gerçekleştirdiği işbirliğini 2011 yılına da taşıyarak Finansbank ile 1 ay sürecek önemli bir kampanyaya imza attı. 01 Ocak-31 Ocak 2011 tarihleri arasında motorlu taşıt vergisini www.gib.gov.tr’den, Finansbank şubelerinden, internet şubesinden ya da çağrı merkezinden CardFinans ile yatıranlar, alındı belgesi veya ödeme dekontları ile Ziebart istasyonlarına geldiklerinde “350 TL ve üzeri alışverişlerinde geçerli olacak 100 TL”değerinde, “800 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 250 TL” değerindeki indirim çeklerinin sahibi oluyor. Motorlu taşıt vergisini CardFinans ile yatıranlar, ayrıca 5 taksit imkânına da kavuşuyor. Ziebart’ta araçlara aynı kampanya dâhilinde uygulanan herhangi bir uygulama sonrası Ziebart Ozonlama İşlemi hediye ediliyor.

Ziebart’ın 01 Ocak-31 Ocak 2011 tarihleri arasında Finansbank ile ortaklaşa yaptığı bu kampanyadan faydalanmak ve kazandıkları indirim çeklerini 28 Şubat’a kadar kullanmak isteyen CardFinans sahiplerinin, önceden Ziebart İstasyonlarından randevu almaları ve alındı belgesi veya ödeme dekontlarıyla birlikte ilgili Ziebart istasyonlarına gitmeleri yeterli! CardFinans Ticari kartları en fazla 15 bin TL’ye kadar taksit kampanyasından faydalanabilirken, sanal kartlar kampanyaya dahil edilmiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı