Buradasınız
Home > Güncel > Ziebart’tan Eski Müşterilerie Vefa

Ziebart’tan Eski Müşterilerie Vefa

Türkiye’de 7 ilde 19 istasyonla faaliyet gösteren Ziebart, daha önce otomobiline Ziebart’ta uygulaması yaptırmış ancak yıllık bakımını yaptırmadığı için otomobili ömür boyu garanti kapsamından çıkmış müşterilerini, ne kadar zaman geçmiş olursa olsun istasyonlarına çağırıyor ve yıllık bakım fiyatlarıyla arabalarının bakımlarını yaptırmaya ve garantilerini yenilemeye davet ediyor. 28 Şubat tarihine kadar geçerli olacak “eski dostlar” kampanyasından yararlanacak eski Ziebart müşterileri almış oldukları Ziebart hizmetini yıllık bakım fiyatlarıyla yaptırarak Ziebart’ın ömür boyu garantisini devam ettirmiş olacaklar. Aynı kampanyadan yararlanacak eski Ziebart müşterileri, uygulanacak bakım dışında satın alacakları yeni uygulamalarda yüzde 10 eski müşteri indirimini de kullanabilecek.

Yapılacak ilk uygulama sonrasında her sene düzenli olarak bakıma gelen otomobillere, Ziebart’a özel “her yıl yenilenebilen ömür boyu garanti” veren firma, yıllık bakımlarını ilk uygulama fiyatlarına göre yüzde 50’ye varan indirimlerle sunuyor. Şubat sonuna kadar otomobilinin ömür boyu garantisini yıllık bakım fiyatlarıyla yenilemek ve yüzde 10 eski müşteri indiriminden yararlanmak için Ziebart istasyonlarına uğramak yeterli olacak.

Ziebart hakkında

1959 yılında kurulan ve “oto koruma” alanında dünyanın en önemli markalarından biri olan Amerikan menşeli Ziebart dünyanın 40’tan fazla ülkesinde 1000’e yakın istasyonla faaliyet göstermektedir.1990 yılında Pro-Tek Oto Koruma ve Geliştirme Ltd. Şti.’ ye verdiği “Türkiye Ana Lisansörlüğü” ile Türkiye’de araç koruma sistemleri sektörünün kurucusu oldu. Ziebart Türkiye 19 istasyonuyla araç koruma sistemlerinin uygulamaları ile Türk otomobil severlerinde “Oto Koruma” adı altında farklı ve yeni bir anlayış ve alışkanlık yaratarak hizmet vermeye devam ediyor.

Kurucusu Suha Uluçay’ın “Yüzde 100 Müşteri Tatmini” ilkesiyle yoluna devam eden Ziebart Türkiye Ana Lisansörü Pro-Tek, merkezi ABD’de bulunan Uluslararası Franchising Birliği tarafından; 1996, 2000, 2004, 2006 yıllarında “Yılın En Başarılı Ana Lisansörü” ödülüne layık görüldü. Böylece Ziebart Türkiye 20 yıl içinde Ziebart camiasında bu ödülü dört defa alan tek ana lisansörlük olma ayrıcalığına kavuştu.Ayrıca Ziebart Türkiye dört kez, Ziebart İnternational tarafından verilen  “Üstün Başarı” ödülünü ve 2005 yılında da “Toplam Hizmet Kalitesi” ödülünü aldı.

Ziebart’ın Türkiye’deki Franchise bayilik ağında, İstanbul’daki 9 istasyonun yanında Ankara’da 3, İzmir’de 2, Bursa’da 2, İzmit, Eskişehir ve Adana’da 1’er istasyonla, toplamda 19 istasyona ulaşılmıştır. Bunlardan 3 tanesi Ana Lisansör Pro-Tek Ltd.Şti. tarafından işletilmektedir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı