Buradasınız
Home > Güncel > Ziebart’tan Cam Filmi İndirimi

Ziebart’tan Cam Filmi İndirimi

Ziebart, yaza girmeden önce yeni bir kampanyaya imza attı. 15 Mart – 09 Nisan 2011 tarihleri arasında Ziebart’a uğrayanlar, yüzde 25 indirimle cam filmi uygulaması yaptırma avantajına sahip oluyor.

Uygulandığında orijinal renkli cam görünümü veren, estetik oluşunun yanı sıra birçok fayda da sağlayan Ziebart Cam Filmleri,  ortasında titanyum veya alüminyumdan yapılmış metalize bir tabaka da içeren toplam 5 kattan oluşuyor. Sıradan cam filmlerinden bu özelliği ile ayrılan Ziebart Cam Filmleri, doğal kömür grisi rengi ile her renk otomobil ve cama uyum sağlıyor. Çok katlı metalize film, kapkaççıların camı kırıp araç içine ulaşmalarını zorlaştırıyor; kaza anında kırılan camı bir bütün olarak tuttuğu için de kırılan cam parçacıklarının uçuşarak sürücü ve yolcuların yaralamasını büyük oranda engelliyor. Ziebart, cam filmi uygulamasından sonra otomobil sizin olduğu sürece ve yılda 1 kez bakım yaptırma şartıyla kalkma, kabarma ve soyulmalara karşı ömür boyu garanti sunuyor. Kampanya boyunca Ziebart istasyonlarına giden kullanılmakta olan otomobil sahiplerini ise ayrıca Antibakteriyel Temizlik ve Koruma ile ilgili farklı bir fırsat daha bekliyor.

Uygulama nasıl yapılıyor?

Özel eğitimli teknisyenler tarafından uygulanan Ziebart Cam Filmi, tozsuz ortam sağlayan kapalı bölmelerde, camlar sökülmeden yapılıyor. Yan camlarda filmin camın üst kenarına kadar kaplanmasını sağlayan “micro-edge” tekniği kullanılıyor. Arka camda ise ısıtıcı rezistansa zarar gelmeyecek şekilde tek parça olarak uygulanıyor.

Cam Filminin sürücü ve yolculara faydaları nelerdir?

Kullanılan Ziebart filmleri, çizilmeye karşı dünyanın en dayanıklı ve en kaliteli filmlerinden oluşuyor. Tüm filmler, güneşin kanserojen UV ışınlarını yüzde 99 oranında bloke ediyor ve güneşten gelen ısıyı seçilen filmin renk tonuna göre yüzde 45 ile yüzde 65 oranında kesiyor. Ziebart Cam Filmi sürücü ve yolcuları güneşin zararlı ışınlarından koruma amaçlı olduğu için genelde açık ton filmler tavsiye edilmekle birlikte isteğe göre farklı amaçlarla farklı tonlar da uygulanabiliyor. Cam filmi uygulatırken dikkat edilmesi gereken bir nokta da güvenli görüşün ve aracın içinin görünürlüğünün engellenmemesi gerektiğidir.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı