Buradasınız
Home > Güncel > Yüksekten Bakan Karl Tanıtıldı

Yüksekten Bakan Karl Tanıtıldı

CARMEDYA.COM – Son zamanlarda giderek popülerleşen trendlerden birisi de araçları yükseltmek. Bu akımın son temsilcisiyse Opel’in küçük hatchback modeli Karl’ın hafif arazi şartlarına uygun haliyle karşımıza çıkıyor.

Bu tip otomobillerde görmeye alıştığımız tasarım farklılıkları sunan araçta görev yapan yeni ön tamponun alt bölümü siyah ve metalik gri plastik korumalara sahipken sis farları dairesel şekilli.

15 inç çaplı jantlar, çamurluk ve yan etek korumalarının yanında tamamı siyah renkli olan arka tamponun üzerine eklenen reflektörler gözden kaçmıyor. Yerden yüksekliği 18 mm artırılan otomobilin tavanında da port bagaj rayları dikkat çekiyor.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı