Buradasınız
Home > Güncel > Yüce Auto- Skoda’ya satış ödülü

Yüce Auto- Skoda’ya satış ödülü

CARMEDYA.COM – Yüce Auto, Skoda Auto tarafından global olarak her yıl düzenlenen Yılın Distribütörü etkinliğinde yeni bir ödülün daha sahibi oldu.

Tüm dünyadaki 95 distribütörün yıllık performanslarının değerlendirildiği Yılın Distribütörü organizasyonunda, Yüce Auto Uluslararası Satışlar Kategorisi’nde ikincilik ödülü elde etti.

Yüce Auto’nun 2023 yılında gösterdiği yüksek başarı performansı global olarak da ses getirdi. Türkiye’de 2022 yılına göre yüzde 80 büyüme ortaya koyan Skoda, yılı 35 binin üzerinde adetlerde kapatarak rekor kırmıştı.

Türkiye’de 49 Yetkili Satıcı’yla hizmet veren Yüce Auto-Skoda, yaygın hizmet ağı ve sunduğu geniş ürün gamıyla yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Skoda Auto’nun prestijli Uluslararası Satışlar Kategorisinde ikinciliği elde eden Yüce Auto, ödülünü Çekya, Prag’da gerçekleştirilen özel bir etkinlikte aldı.

Türkiye’de marka imajını ve görünürlüğünü her geçen gün artıran Yüce Auto-Skoda, yeni modellerini de hız kesmeden kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Öncelikle yenilenen Kamiq ve Scala modellerini sunacak olan Skoda, yeni nesil Superb modelini ise Haziran ayında kullanıcılarla buluşturacak. Ayrıca Octavia modeli ise Temmuz ayından showroomlarda olacak. 2024 yılının önemli yeniliklerinden biri ise yeni Kodiaq olacak. Pazarda yenilenen mevcut modellerine ek olarak tamamen elektrikli ürün gamının ilk temsilcileri olan Enyaq ve Enyaq Coupe modelleri Temmuz ayının ikinci yarısında tüketicilere yeni bir deneyim sunmaya başlayacak.

Yüce Auto Uluslararası Satış Gelişimi’nde ikincilik ödülü alan Yüce Auto, 2022 yılında Müşteri Deneyimi‘nde birincilik ile birlikte Marka Gelişimi ve İnovasyon kategorisinde ise üçüncülük elde etmişti.

Şirket, 2018 yılında da Marka ve Kalite Yönetimi kategorisinde En İyi Distribütör Ödülü’ne layık görüldü. Yüce Auto, 2015 ve 2019 yıllarında Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde En İyi Distribütör Ödülü’nü de 2 kez kazandı.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı