Buradasınız
Home > Güncel > Yolculukta Yeni Vizyon

Yolculukta Yeni Vizyon

Alman Otobüs üreticisi Viseon Bus GmbH firması ile imzalanan 10 yıllık distribütörlük anlaşmasıyla Ulusoy Seyahat Nakliyat A.Ş., Viseon otobüs firmasının üretmiş olduğu yolcu otobüsü ve havaalanı apron otobüslerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmek üzere tüm Türkiye Genel Distribütörlüğü’nü almış oldu.

İlk etapta 35 adet Viseon marka otobüsü kendi filosuna dahil etmeye hazırlanan Ulusoy, bu markayı neden tercih ettiğini “güvenli, ekonomik ve çevre dostu ” kelimeleriyle özetliyor. Ulusoy, “dizayn, konfor, sessizlik” özellikleriyle ön plana çıkan Viseon otobüsleriyle ulaşım sektörüne yeni bir soluk kazandırmayı amaçlıyor.

Ulusoy Otobüs Grubu Genel Müdürü Mustafa Yıldırım Viseon Otobüsleri ile ilgili “Türkiye’de Add Blue Euro 5 motoruna sahip çevre dostu tek araç” olduğu hakkında bilgi verdi. Yıldırım, aracın 12.70 metre uzunluğunda, tek dingilde 48 ve 50 yolcu kapasite ile yolcu taşıyarak büyük ölçüde yakıt tasarrufu sağladığına ve segmentinde en geniş bagaj hacmine sahip olduğuna dikkat çekti. Mustafa Yıldırım ayrıca sözlerine şunları ekledi: “ Viseon’un bu özellikleriyle yeni dönem taşımacılık pazarından önemli bir pay alacağına ve büyük ilgi göreceğine inanıyoruz”.

Yolcularının konfor ve güvenliğini her zaman ön planda tutan Ulusoy’un uzun yıllara dayanan tecrübesini, Viseon markasının yeni nesil kalitesiyle birleştiren bu anlaşmayla yolculuk tam anlamıyla gerçek bir keyfe dönüşecek. 

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı