Buradasınız
Home > Güncel > Yıldızları Peugeot 508 Taşıyacak

Yıldızları Peugeot 508 Taşıyacak

Peugeot, bu yıl 48.’si düzenlenecek olan Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’ne araç sponsoru oldu. Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle, Antalya Kültür Sanat Vakfı’nın organize edeceği 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali, bu yıl 8 -14 Ekim tarihleri arasında sinemaseverlerle buluşacak. Peugeot festival süresince tedarik edeceği yeni 508’lerle sanatçıların ulaşımını sağlayacak.

Türk sinemasının en önemli ödüllerinden biri olan Altın Portakal’ın sahiplerini bulduğu festivalin tanıtım resepsiyonu, 26 Temmuz 2011 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Bu yılki festivalin araç sponsoru olan Peugeot da bu resepsiyona sergilediği iki adet 508 modeliyle katıldı.

Yeni 508 ile 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin sponsorları arasında yer alan Peugeot, 10 adet 508’i festival süresince AKSAV’a tahsis edecek.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı