Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Volvo XC60’ın Fiyatı Belli Oldu

Yeni Volvo XC60’ın Fiyatı Belli Oldu

CARMEDYA.COM – Volvo XC60 geçtiğimiz günlerde tamamen yenilenmişti. Satışa sunulmadan önce modelin en çok merak edilen noktası ise fiyatıydı. Model İngiltere’de 37..205 Sterlin’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulduğu biliniyor.

Audi Q5 ile rakip olan model, D4 ve D5 motorlarla gelecek. Dört silindirli dizel motor gamının yanı sıra T5 motorlu benzinli ünitelerde modelde yer alacak. Standart olarak dört tekerlekten çekiş ve 8 ileri otomatik şanzıman bu modelde sunulacak. Modelin birde en güçlü hali olan T8 motorlu Twin Engine’in PHEV versiyonuda olacak.

Giriş seviyesinde D4 motor ile gelen model 190 Hp güç üretiyor. Modelin CO2 emisyon değeri ise 133 g/km. D5 isimli ünite ise 235 HP güç üretiyor. Modelin emisyon değeri ise 144 g/km. T5 motorlu sürüm ise 254 HP güç üretiyor. T8 isimli motorun gücünün 401 HP olduğu gelen duyumlar arasında.

Giriş seviyesinde modellerde deri iç mekan, aktif far sistemi, çift bölmeli iklimlendirme, ısınmalı ön koltuklar, elektrikli bagaj kapağı ve 18 inç alaşımlı jantlar standart olarak sunulmuş. 9 inç büyüklüğünde Sensus dokunmatik ekran üzerinden bir çok işleminizi gerçekleştirmeniz mümkün.

 

    Benzer yazılar

    Yukarı