Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Ranger COMVEX Fuarı’nda

Yeni Ranger COMVEX Fuarı’nda

Ticaret hayatının her alanında varlığını sürdüren Ford, COMVEX Fuarı’nın 2’nci salonunda yeni ürünleriyle çıkarma yapacak. Bir önceki nesline göre yüzde 17’lik yakıt ekonomisi sunan yeni Duratorq motora sahip Transit modellerinin yanı sıra aktif yaşam tarzına sahip müşteriler kadar esnaf, çiftçi ve kamu kurumları tarafından da büyük beğeni kazanan Ranger’ın da yeni nesli sergilenecek.

Ford Transit, yeni nesil Duratorq ile yüzde 17 daha az tüketiyor

6 nesildir Türkiye’de üretilen Transit’te kullanılan  Duratorq’un yeni nesli, daha verimli, daha ekonomik, daha çevreci, daha sessiz ve dayanıklı olarak tasarlandı. 2.2 litrelik motorda kullanılan 6 ileri şanzıman tüm ürün ailesinde standart olarak sunulmaya başlandı. Daha konforlu yolculuklara olanak tanıyan sessiz ve Euro4 ile Euro5 normlarına uygun düşük CO2 salımlı çevre dostu yeni nesil Duratorq motor ailesi yüzde 17’ye varan yakıt tasarrufu sunuyor.

Ford Ranger tepeden tırnağa yenilendi

Yeni Ford Ranger, geleneksel zorlu şartlara uyum özelliğini daha fazla yük kapasitesi, daha yüksek performans ve yakıt ekonomisi, daha fazla konfor ve güvenlik, akıllı teknolojiler ve yeni kaslı görünüşle birleştiriyor. EuroNCAP çarpışma testlerinden 5 yıldız alarak sınıfında bugüne kadarki en yüksek değere imza atan Ranger’ın Wildtrak modelinde yeni yan perde havayastıkları ve göğüs koruması için de ön koltuk yan havayastıkları standart olarak yer alıyor. Ayrıca yeni Ranger ses kontrollü Bluetooth ve arka görüş kamera sistemi gibi opsiyonel özelliklere ve akıllı teknolojilere de sahip olacak.

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı