Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Opel Insignia testlerine devam ediyor

Yeni Opel Insignia testlerine devam ediyor

Yeni Opel Insignia testlerine devam ediyor

CARMEDYA.COM – Opel, 2020 yılına kadar sekiz yeni modelini piyasaya sürmeyi planlıyor. Bunlar arasında makyajlı modellerde yer alacak.

Yeni Opel Insignia testlerine devam ediyor

Yeni modeller gelecek

Bu 8 yeni model arasında Insignia ve Insignia Sports Tourer da olacak. Yeni Insignia Sports Tourer kamuflajlı olarak test sırasında kameralara yakalandı. Otomobil özellikle ön yüzünde büyük değişim yaşayacak. Far grubu ve ızgara grubuda otomobilin dikkat çekici ayrıntılarından. Arka bölümde çok fazla değişim görülmese de, sadece stopların karartılacağı görünüyor. Otomobilin içerisinde de büyük değişimlerin olması gündemde. Özellikle orta konsoldaki multimedya ekranını muhtemel görünüyor. Bunlara ek olarak döşeme seçeneklerinin de değişmesi gündemde.

Motorlarda da değişim olabilir

PSA çatısı altına geçtikten sonra Opel alt yapı değişimine de gitti. İlk olarak 1.2 litrelik turbo motorun Opel modellerinden görülmesi, değişimin ayak sesleriydi. Bunların yanında yeni Insignia’da Peugeot modellerinden kullanılan motorlarında olması gündemde.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı