Buradasınız
Home > Güncel > Yeni Moda: MotoVale

Yeni Moda: MotoVale

Müşterilerine değer veren ve önceliği müşteri memnuniyeti olan mekanlar, müşterilerinin can güvenliği ile ilgili sorumluluğu da üstlenerek MOTOVALE ile anlaştı. İstanbul ve Çeşme’de hizmet veren mekanlar, eğlenceli bir gecenin ardından müşterilerini kendi araçları ile sağ salim evlerine ulaştırmak için deneyimli ve güvenli sürüş teknikleri konusunda uzman Motovale’ler ile birlikte çalışıyor.

Katlanabilir motosikletlerini özel çantasıyla müşterinin arabasının bagajına yerleştiren Motovale, takım elbisesiyle direksiyon başına geçip, müşterilerini, özel şoförü olarak çok uygun tariflerle ve güvenli bir şekilde istedikleri yere götürüyor. Motovale’ler, müşterilerini ve araçlarını güvenli şekilde evlerine teslim ettikten sonra motosikletini bagajdan çıkartıp görev yerine geri dönüyor.

İstanbul’da Sortie, Tike, Develi, Rigatoni, Toro, Que Tal, Hardal, Nar, Hayal Kahvesi, Çubuklu Hayal ve Lacivert; Çeşme’de ise Babylon, Bumba ve Monk, müşterilerini eğlence dönüşü MOTOVALE’ye teslim eden mekanlar. Yeni sezonda da İstanbul’un en hareketli mekanları Roxy ve Otto’lar, MOTOVALE hizmetinden anlaşmalı olarak faydalanacak mekanlar.

Türkiye’ ye  bu sistemi getiren ve en deneyimli firma Motovale, bir yıldır İstanbul’da önemli sanatçı ve işadamlarına hizmet veriyor. Bir çok kuruluş ve işletmeyle özel indirim anlaşmaları bulunan Motovale, özellikle eğlence hayatının trafik sigortası olarak müşterilerinin hizmetinde.

Motovale hizmeti ile ilgili tüm detaylar ve tarifelere www.motovale.com adresinden ulaşılabilir.
Motovale Tarife ve rezervasyon için 21:00′ den itibaren:
0530 823 6686
0530 823 MOTO

Önder Canözer
1990 yılından bu yana dergi sektöründe her kademede görevlerde bulunan Önder Canözer, 2000 yılında Türkiye'de dijital otomobil yayıncılığını Mynet çatısı altında başlatmıştır. 2010 yılında kurduğu ve bugün Medicon Grup adını alan Medicon Yayıncılık ile Carmedya'yı hayata geçirmiş olan Canözer, bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.

    Benzer yazılar

    Yukarı