Buradasınız
Home > Foto Galeri > Yeni Mitsubishi L200 karşınızda

Yeni Mitsubishi L200 karşınızda

CARMEDYA.COM – Mitsubishi yeni L200 modelini 9 Kasım’da basına tanıtacak. Model tasarım anlamında daha iddilaı olacak gibi görünüyor.

Markadan ilk resmi teaser

Japon otomobil üreticisi modelin bir teaser görüntüsünü basın ile paylaştı. Toprak bir yolda toz çıkararak yol alan model ön yüzünde önemli bir değişim yaşayacak. Modelin tasarımı keskin hatlar ile süslenmiş. Ayrıca geniş bir ağızı andıran hava girişleri de güçlü kimliğine katkıda bulunmuş.

Ön farlar inceltilmiş ve altına sis farları eklenmiş. Farların içerisinde bumerangı anımsatan gündüz aydınlatmaları da dikkatlerden kaçmıyor. Önceki modele kıyasla daha fazla krom ayrıntının otomobilde yer alması gündemde. Şu anki model, 151hp veya 178hp motor gücüyle alınıyor. Bu güç seçenekleri 2.4 litre motordan üretiliyor.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı