Buradasınız
Home > Markalar > Yeni Mercedes Benz B Serisi kamuflajlı yakalandı

Yeni Mercedes Benz B Serisi kamuflajlı yakalandı

CARMEDYA.COM – Yeni nesil Mercedes-Benz B-Serisi, test sırasında kameralara yakalandı. Prototipi test edilen model, ağır bir kamuflaj malzeme ile gizlenmiş.

 

Almanya’da testlerine devam eden model, hem tasarım hem de iç mekan konusunda değişime uğrayacak.

Tasarımda neler değişecek?

Otomobilin tasarımına dikkatli bakıldığında daha uzun bir karoser yapısı dikkat çekiyor. Otomobilin ö bölümünde de değişimler dikkat çekiyor. Daha uzun karoser yapısıyla iç mekanda model daha ferah bir ortam sunacak. Otomobilin kokpitinde Mercedes Benz E Serisi’nden hatırladığımız birleşik ekranlar yer alacak. Bu bütünleşik yapı iç mekana farklı bir hava katmış. Yine havalandırma kanalları da E Sersi’nden tanıdık geliyor. Koltuklar daha kaliteli bir malzeme ile gelecek. Ayrıca dikişlerinde göz doldurduğunun altını çizmek gerek. Otomobilde en büyük avantaj ise panaromik cam tavan. Bu detay ile model iç mekanda daha ferah bir atmosfer size sunacak.

Alper Güler
2008 yılından bu yana otomobil yayıncılığı sektörünün her alanında görevlerde bulunan Alper Güler, Türkiye’de dijital otomobil yayıncılığına Otomobil Dünyam çatısı altında başlatmıştır. 2014 yılında Doğan Yayın Holding bünyesinde çalışan Alper Güler, 2017 yılı sonunda bugün Medicon Grup adını alan Carmedya’da görevine devam etmektedir. Bugüne kadar iki binden fazla aracın incelemesini gerçekleştirmiştir.
https://www.carmedya.com

    Benzer yazılar

    Yukarı